OUR MISSION

Yatırım piyasalarına yeni bir bakış kazandırarak, finansal okur yazarlık oranı düşük yatırımcıların “Doğru Zamanlı Yatırım” ve ‘Stratejik Risk Yönetimi’ anlayışı ile finansal piyasalarda daha eşit koşullarda yatırım yapabilmelerine yardımcı olabilmek ve paydaşları ile sistemin global bir ekosistem haline gelmesini sağlamak.

 

VİZYONUMUZ

  • Teknik Analiz dünyasına 3. bir boyut kazandırmak,
  • Piyasa psikolojisini ölçülebilir rakamsal bir değer durumuna getirmek,
  • Sürekli kendine geliştiren, inovatif bir ekosistem yaratmak,
  • Finansal okuryazarlık oranını arttırmak,
  • Yatırımcılar için, karar verme sürecinde kullanabilecekleri, geleneksel olmayan ve alternatif bir yatırım aracı olma konumuna gelmek,
  • Global piyasaları yatay olarak birbirine bağlayacak bir sinyal ağı kurmak,
  • Türkiye’de finansal piyasaların gelişmesine katkıda bulunmak,

R. Tümay Şahin ve Güray Nur olarak biz, sektörde hem yurtiçi hem yurtdışı yatırım araçlarında 15 yıllık işlem deneyimine sahibiz. Bunun için de kendi müşteri portföylerimizi yönetmekten, ICM tarafına, dolar bazlı hedge fon yönetimine kadar piyasaların hemen her alanında sektörel deneyimimiz bulunmaktadır.

Ürettiğimiz bu algoritma sisteminde de bu deneyimin büyük bir etkisi vardır. Bu algoritma sistemleri genel olarak yazılım bilgisi iyi olan ama piyasa bilgisi kuvvetli olmayan yazılımcıların elinde şekillenmektedir.

Piyasalarda deneyimlerimiz sırasında birçok farklı piyasa psikolojisi ile karşılaşmış profesyoneller olarak, genel piyasa psikolojisinin önemini de gözeterek sistemimizde bunu rakamsal bir şekle getirmeyi hedefledik.

Sonuç olarak geliştirdiğimiz sistemin hem “Teknik Analiz” dünyasına yeni bir bakış getirebileceğini, hem de mevcut yapıda finansal okur yazarlık oranı düşük yatırımcıların “Doğru Zamanlamalı Yatırım” ve ‘Stratejik risk Yönetimi’ anlayışı ile finansal piyasalarda daha eşit koşullarda yatırım yapabilmelerine yardımcı olabileceğini düşünüyoruz