EĞİTİMLERİMİZ

En disiplinli karakteri bile zaman aşındırır…

Eğitimlerimiz için tarihler ve yerler çok yakında bu sayfadan paylaşılacaktır.

Eğitimlerimiz

Son dönemde bireysel yatırımcıların Borsa İstanbul’a ve finans piyasalarına ilgisi hiçbir dönemde olmadığı kadar yükselmiştir. Bu durumun doğal sonucu olarak da Finansal Okuryazarlık çok önemli bir konu haline gelmiştir. Borsayı ve finans piyasalarını yeni tanıyan bireysel yatırımcılar ancak Finansal Okuryazarlık ile yatırımlarını koruyabilir ve finansal piyasalarda doğru yatırıma yönelebilir.

Biz finansal okuryazarlığın, okuyarak öğrenilebilen teknik ve temel analiz gibi bilgilerin dışında tecrübelerin ve yaşanmış örneklerin paylaşılarak daha kuvvetli temellerle gelişeceğine inanıyoruz.

Tecrübe aktarımı yatırımcıya; piyasalara psikolojik hazırlık, disiplin bilincinin oluşması ve sistematik yaklaşım entegrasyonu gibi piyasalarda başarılı olabilmedeki en önemli 3 temel unsuru kazandıracaktır.

Sentiment Algo ekibi olarak biz, sahip olduğumuz tecrübe ve birikimi de ekleyerek tüm bireysel yatırımcıların faydalanabilmesi için PİYASA PSİKOLOJİSİ VE TRADING DİSİPLİNİ EĞİTİMİ (İLERİ DÜZEY) ve SENTIMENT ALGO İLERİ DÜZEY EĞİTİMi’ ni oluşturduk.

Eğitim Paketlerimiz

        EĞİTİM BİLGİ FORMU

    Merak ettikleriniz, sormak istedikleriniz veya bizimle herhangi bir konuda iletişime geçme talepleriniz için yandaki iletişim formunu doldurabilirsiniz… 

    En kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir 🙂