SENTİMENT ALGO SİZE NE SAĞLAR?

Sentiment Algo mobil ve web uygulamaları ile piyasaların durumlarını takip edebilir ve analizleri inceleyerek doğru yatırım tavsiyeleri alabilirsiniz. Sentiment Algo, pay piyasası veri analitiklerini kullanarak, piyasanın durumunu ölçen davranışsal analiz algoritmasıdır.

PAKETLERİMİZ

Günlük Sentiment Veri Aboneliği

Kısa bir süre için ÜCRETSİZ faydalanacağınız bu abonelikle piyasaya dair yeni bir bakış açısı kazanacaksınız. Bu verinin yarattığı dinamizmle artık piyasanın gerisinde kalmayacaksınız. Bu pakete üye olmak için aşağıdaki linklerden uygulamamızı indirebilirsiniz.

Detaylar

Finansal Okuryazarlık Paketi

Borsayı ve finans piyasalarını yeni tanıyan bireysel yatırımcılar ancak Finansal Okuryazarlık ile yatırımlarını koruyabilir ve finansal piyasalarda doğru yatırıma yönelebilir. Bu bağlamda sizler için hazırladığımız bu paket yatırımlarınızı doğru analiz edebilmeniz için faydalıdır.

Detaylar

Saatlik Sentiment Veri Aboneliği

Veri abonelik paketimiz ile aşağıda belirtilmiş olan içeriklere mobil uygulamamız üzerinden ulaşabilir ve ayrıntılı olarak sunmuş olduğumuz raporlardan faydalanabilirsiniz. Aylık, 3 aylık ve 6 aylık üyelik seçenekleri de mevcuttur. 

Detaylar

Sentiment algo kullananlar

Paketler ya da Sentiment Algo ile ilgili sorunuz mu var?