25 sentıment algo
finansal okuryazarlık paketi 
   hediye !  

25 FARKLI OTURUMDA
25 SENTIMENT ALGO FİNANSAL OKURYAZARLIK PAKETİ

  • 1 Yıllık SENTIMENT ALGO Aplikasyon Aboneliği
  • 3 aylık İdeal Pro+ Mobil Aboneliği
  • Piyasa Psikolojisi, Trading Disiplini ve SENTIMENT ALGO ile Piyasalara Yeni Bir Bakış Eğitimi
sentiment algo nedir ? Tıkla...

Etkinliğe kayıt olmak için

World ınvestor week’de
 Sentıment algo 

Dünya Yatırımcı Haftası (WIW),

Dünya Yatırımcı Haftası, İstanbul’da 16 – 21 Kasım tarihleri arasında kutlanacak. Uluslararası Menkul Kıymetler Komisyonları Örgütü (IOSCO) tarafından aralarında Türkiye’nin de olduğu 87 ülkede kutlanan Dünya Yatırımcı Haftası, bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek. Her yıl Ekim ayının ilk haftası kutlanan Dünya Yatırımcı Haftası, bu yıl pandemi nedeniyle Ekim ve Kasım ayları boyunca her ülkede farklı zamanlarda kutlanıyor.

Türkiye’de ise 16 Kasım’da Borsa İstanbul’da yapılacak Gong Töreni’yle başlayacak olan Dünya Yatırımcı Haftası, 16-21 Kasım tarihlerinde yatırımcılar, üniversite öğrencileri ve reel sektör temsilcilerinden oluşan farklı yatırımcı gruplarına yönelik bir dizi panel ve etkinliklerle kutlanacak. Ana temanın önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da yatırımcı eğitimi-bilgilendirilmesi, yatırımcının korunması olacağı panellerde; bilinçli ve doğru yatırımın önemine dikkat çekilecek.

25 farklı konuda panel düzenlenecek

Panellere katılanlara “katılım belgesi” verilecek olan etkinlikte, her paneli takiben yapılacak çekiliş ile bir katılımcı piyasa değeri 4 bin TL olan “1 yıllık Sentiment Algo Aplikasyon Aboneliği”, “3 Aylık İdeal Pro + Mobil Aboneliği” ile “Piyasa Psikolojisi, “Trading Disiplini ve Sentiment Algo ile Piyasalara Yeni Bir Bakış” eğitiminden oluşan Sentiment Algo Finansal Okuryazarlık Paketi kazanacak.

Ayrıca, “Finans ve Muhasebe Alanında Dijital Dönüşüm ve Kariyeri Uzmanına Sor” oturumu sonunda yapılacak çekiliş ile de bir katılımcıya “Fintech Sertifika Programı” hediye edilecek.

Oturumlarda şirket satın alımı, birleşme ve stratejik ortak bulma konusundan, hisse senedi yatırımına, sürdürülebilirlik fonlarının Türkiye’ye çekilmesinden altın yatırımına kadar pek çok konu tartışılacak. Panellerde ayrıca sermaye piyasası araçlarında vergilendirmeden tahvil-bono yatırımına bütçe yapmanın altın kuralından aile şirketleri kurumsal yönetimine ve sermaye piyasasında staja kadar 25 farklı konuda bireysel yatırımcılara ve reel sektör şirketlerine ve üniversite öğrencilerine yönelik bilgilendirici paneller olacak.

Daha fazla bilgi al

mobil uygulamamızı indirebilirsiniz

Sentiment algo app store
Sentiment algo google play

bültenimize abone olun

Finansal piyasaları takipte kalmak, ürünlerimizle ilgili gelişme, kampanya ve indirimlerden ilk olarak yararlanmak için takipte kalın…

    Size özel paketlerimizi incelediniz mi?
    This is default text for notification bar